GLASSHOCK

Zabudowy kuchni i wnętrz

Szkło doskonale nadaje się do wykorzystania pomiędzy szafkami kuchennymi zamiast typowych kafelków. Zaletą stosowania szkła w kuchni jest jego gładkość, łatwość w utrzymaniu czystości, odporność na wilgoć i temperaturę, optyczne powiększanie i wyeksponowanie powierzchni kuchni. Szkło może być przezroczyste, kolorowe bądź laminowane.

GLASSHOCK, oferuje bardzo modne w ostatnim czasie szklane panele kuchenne, robione na zamówienie pod wymiar. Istnieje kilka możliwości zastosowania szkła przy panelech szklanych:

- szkło bezbarwne hartowane w grubościach 4,5 i 6mm ( w zależności od wymiarów),
- szkło satynowe hartowane (mleczne - trawione), piaskowane

Panele takie pełnią funkcję ochronną przed zabrudzeniami koloru ściany czy modnej tapety. Montowane są bezpośrednio na ścianę, zamocowane przy użyciu eleganckich, nierdzewnych pików. Ze względu na przezroczystość w tej opcji nie ma możliwości wklejenia szkła. W zależności od pomysłowości i gustu klienta można nawet rozważyć możliwość wykorzystania szkła barwionego w masie – Antisolu, czy zbrojonego.

- szkło lakierowane – lacobel gr. 4mm / metalac gr. 4mm (satynowy lacobel)

Szeroka paleta barw pozawala na odpowiednie dobranienie koloru do konkretnego wnętrza i gustu klienta. Szkło lakierowane - lacobel doskonale komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal.
Dostępna paleta barw (27 kolorów – próbnik lacobel real photo).
Katalog producenta - barwy Lacobel
Kolory metalac - katalog producenta
Próbnik Lacobel real photo
Ograniczenie wymiarowe to maksymalny wymiar tafli 2550x1605mm, możliwe szlifowanie, wiercenie otworów pod puszki elektryczne, inne wycięcia. Wykorzystując to rozwiązanie szkło jest przytwierdzone do ściany silikonem. Cena w zależności od wielkości zamawianego szkła i koloru wynosi ok.180zł / m2, otwór pod kontakt 35zł/ szt., szlif 8zł /mb.

- szkło lakierowane hartowane w grubościach 4,5,6 mm (w zależności od wymiarów),

bądź efekt crakle - spękań Jest to lepsza opcja niż lacobel, dużo bardziej wytrzymała na temteraturę i uderzenia, a cena kształtuje się 220-270/m2. Szkło może być lakierowane na dowolny kolor z PALETY RAL. Przy jasnych kolorach zalecane jest lakierowanie szkła Optiwhite, aby nie było przekłamania kolorów.

- szkło laminowane

GLASSHOCK oferuje również, możliwość wykonania szkła laminowanego, w której pomiędzy 2 sklejone formatki szkła jest możliwość umieszczenia dowolnego zdjęcia. Jest to opcja dla wyjątkowo wymagających, bardzo efektowna, znacznie droższa ok. 400zł / m2