GLASSHOCK

W zakres naszych usług wchodzą kompleksowe realizacje od doradztwa, projektu, poprzez pomiar, oraz montaż elementu u klienta. Wykonujemy ściany szklane stałe i składane, różnego rodzaju zabudowy ze szkła hartowanego, drzwi szklane uchylne i przesuwne, szklane balustrady, witryny sklepowe, kabiny prysznicowe, panele kuchenne, lustra i wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywanych usługach pozwala spełniać indywidualne oczekiwania każdego klienta. Staramy się proponować optymalne rozwiązania przy realizowanych projektach zarówno pod względem estetycznym, jakościowym jak i cenowym, aby zadowolony klient w przyszłości ponownie skorzystał z naszych usług. Stawiamy na jakość, precyzje i dokładność.
- Pomiar u klienta dokonywany jest po akceptacji wstępnej wyceny,
- W przypadku wadliwej wyceny wynikającej z błędów pomiarowych, nietypowości zlecenia, zmiany oczekiwań klienta czy usług dodatkowych projektant dokonujący pomiaru ma prawo i obowiązek skorygować wycenę.
- Montażysta / ści Glasshock wykonują pomiaru i montaż elementów ze szkła,
- Projektant na pomiarze będzie miał przy sobie podstawowe próbki szkła, katalogi okuć, doradzi najlepsze rozwiązania,
- Nie wykonujemy montażu bez własnych pomiarów,
- Jeśli wolą Państwo sami dokonać pomiaru i montażu szkła, służymy pomocą i oferujemy elementy przygotowane do samodzielnego montażu. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy pomiarowe i montażowe klienta skutkujące uszkodzenie, zarysowanie elementów szklanych.
- Koszt pomiaru to 50zł, płatne przy pomiarze (wstępny kosztorys, dojazd, pomiar), koszt ten jest odliczany po zdecydowaniu się przez klienta, więc ostatecznie pomiar jest GRATIS,
- Przy pomiarze pobierana jest zaliczka wynosząca 50% uzgodnionej ostatecznej ceny,
- Przybliżony termin realizacji zlecenia, zawierającego szkło hartowane to 2-2,5 tygodnia.
Wszelkie zapytania proszę kierować na adres mailowy: Kwiatkowski_Lukasz@o2.pl bądź poprzez Formularz kontaktowy