Glass Passion

W zakres naszych usług wchodzą kompleksowe realizacje od doradztwa, projektu, poprzez pomiar, oraz montaż elementu u klienta. Wykonujemy ściany szklane stałe i składane, różnego rodzaju zabudowy ze szkła hartowanego, drzwi szklane uchylne i przesuwne, szklane balustrady, witryny sklepowe, kabiny prysznicowe, panele kuchenne, lustra i wiele innych. Jesteśmy w stanie nanieść na powierzchnię szkła nośniki reklam wizualnych według projektu zleceniodawcy. Wykonujemy usługi nie tylko w zakładzie, ale również u klienta. Posiadamy transport własny.

Dysponujemy szeroka gamą katalogów okuć i nóżek drewnianych i próbek do wyboru.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywanych usługach pozwala spełniać indywidualne oczekiwania każdego klienta. Staramy się proponować optymalne rozwiązania przy realizowanych projektach zarówno pod względem estetycznym, jakościowym jak i cenowym, aby zadowolony klient w przyszłości ponownie skorzystał z naszych usług. Stawiamy na jakość, precyzje i dokładność.

Zapraszam do odwiedzenia mojego konta na allegro, gdzie od 2005roku działam jako sprzedawca. Teraz również usługi szklarskie, gotowe wroby i inne! Kliknij na napis allegro by się przekonać!
wejdź i zobacz moje aukcje!