GLASSHOCK

Kabiny Prysznicowe

Tworzymy kabiny szklane i drzwi prysznicowe w oparciu o okucia wiodących na rynku producentów dopasowywując wymiary i kształt do oczekiwań klientów jak również możliwości zabudowy łazienek. Nasze kabiny mogą składać się z kilku tafli szklanych połączonych zawiasami i łącznikami tworząc wielokątne szklane prysznice uszczelnione bezbarwnymi uszczelkami. Dodatkowo wykonujemy częściowe przegrody na wannę, stałe bądź zamykane, służące jako zamknięcie dla natrysku. Dobieramy optymalne rozwiązania techniczne i sprawdzone materiały.

Kabiny prysznicowe wykonujemy na specjalne zamówienie o dowolnych konstrukcjach i wymiarach dostosowanych do lokalnych warunków. Kabiny zawsze wykonywane są ze szkła hartowanego grubości 8 / 10mm Float/ Optiwhite . Do budowy kabin prysznicowych używamy najwyższej jakości okuć ze stali nierdzewnej (patrz zakładka OKUCIA DO SZKŁA I SYSTEMY) Elementy te są certyfikowane i przetestowane są do pracy w trudnych warunkach wilgotnościowych. Konstrukcja kabin prysznicowych:

Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie możliwości konstrukcji kabin stałych otwieranych, zbudowanej z jednej, dwóch lub kilku ścianek szklanych.