Glass Passion

GLASS PASSION

jest firmą o profilu handlowo – produkcyjno – usługowym założoną w 2011r. przez Łukasza Kwiatkowskigo. Doświadczenie zawdzięczam pracy wśród najlepszych szklarzy w jednej z większych zakładów szklarskich w Warszawie. Przez ten okres miałem okazje szerzej poznać branże szklarską pracując na stanowiskach rozkroju, szlifowania, piaskowania, zespalania, laminowania, jako operator wiertarki i centrum obróbczego, a także przy montażach wykonanych produktów.

Celem firmy GLASS PASSION jest zapewnienie kompleksowej obróbki, montażu i transportu wyrobów ze szkła. Duża elastyczność, solidność wykonywanych zamówień, indywidualne podejście do klientów, wysoka jakość, innowacyjność produktów i krótkie terminy realizacji to myśl przewodnia naszej działalności. Doradzimy w kwestiach techniczno-użytkowych i estetycznych, a także pomożemy klientom w projektowaniu i wycenie. Podchodzimy do pracy z pasją eksperymentując nowe pomysły i stale powiększając możliwości produktowe i technologiczne.

Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a usługi świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego. W przypadku dużych realizacji jesteśmy skłonni podjąć rozmowy na temat prowadzenia prac także w innych lokalizacjach.

Współpracujemy z zakładami stolarskimi, ślusarskimi, budowlanymi oraz dekoratornią wnętrz.

Dostępna na rynku bogata oferta szkła, doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, bogate zaplecze urządzeń i technologii pozwalają na zaspokajanie wyrafinowanych i wymagających gustów naszych klientów.

Obecnie firma GlassPassion uczestniczy w projekcie, którego celem jest uzyskanie dofinansowania środków unijnych w programie ,,Sposób na kryzys’’.

Zapraszamy do współpracy